سبد خرید 0

قوانین سایت

قوانین سایت–site-rules

قوانین سایت:(برای خریداران)

1 – قوانین سایت: حتما قبل خرید هر اکانتی با پشتیبانی سایت هماهنگ کنید. .قبل خرید لینک اکانت انتخاب شده را برای پشتیبانی تلگرام بفرستید تا چک شود.در صورت خرید اکانت شماره سفارش اکانت برای پشتیبانی ارسال کنید. ساعت کاری سایت 10 صبح تا 11 شب -در حال حاظر شبکه های اجتماعی سایت که فعال میباشد تلگرام و اینستا و واتس آپ است سوالات و دریافت رمز و جمیل اکانت ها از طریق تلگرام صورت میگرد.

*توجه: در قسمت نظرات هر محصول. خریدار و فروشنده می توانند با هم در ارتباط باشند.


2-معامله ایمن در سایت:

تمامی اکانت های ثبت شده بر روی سایت دارای اسم فروشنده اکانت میباشد. اکانت های که به اسم خود سایت ( irdota2) درج شده اکانت های تحویل فوری هستند و نیاز به هماهنگی نیست بقیه اکانت ها آگهی شدن., و سایت واسطه این معامله میشود که به صورت معامله ایمن صورت بگیرد.که فروشنده یا خریدار امکانت کلاه برداری از سمت دو طرف غیرممکن می شود. پس سایت مبلغ اکانت را از خریدار دریافت و هنگامی که خریدار اکانت را کامل دریافت کرد و مشخصات اکانت همه صحیح بود و تمام موارد امنیتی اکانت انجام داد و صاحب اکانت شد و از اکانت رضایت کامل داشت.ما مبلغ به حساب فروشنده واریز میکنیم و سایت بعد پرداخت پول به فروشنده دیگر هیچ مسئولیتی نسبت به اکانت فروخته شده ندارد.پس با حوصله و دقت کافی تمام تغییرات اکانت را انجام دهید .و سپس رضایت خود را به سایت اعلام کنید.سایت در صورت نیاز شماره معتبر و احراز هویت فروشنده و خریدار از فروشنده و خریدار درخواست خواهد کرد. پیشنهاد سایت خرید اکانت های قانونی هست و به هیچ وجه خرید اکانت هکی فورتنایت پیشنهاد نمیده ولی به درخواست بعضی کاربران روی سایت قرار میگیره که اکانت قانونی با هکی کاملا مشخص میشه پیشنهاد سایت خرید اکانت قانونی که ایمیل و رمز اپیک و psn کامل در اختیار شما باشد.اکانت های خریداری شده تا 12 ساعت خریدار فرصت دارد اکانت را کامل چک و ارزیابی کند و درصورت رضایت از اکانت جمیل و رمز و مراحل امنیتی اکانت را انجام دهد .در صورت نداشتن رضایت از اکانت خریداری شده مبلغ واریزی به حساب خریدار برگشت میخورد.


3 – حتما هنگام خرید مشخصات کامل اکانت از جمله پلتفرم بازی و بقیه مشخصات کامل خوانده شود در صورت اینکه بعد خرید شما از خرید خود منصرف یا پشیمان شوید مبلغ 20 درصد مبلغ شما کسر میشود.برای تعویض فقط مبلغ مابه التفاوت حساب می شود و پولی کسر نمی شود . لذا در خرید خود نهایت دقت را بفرمایید .


6- پرداخت در سایت به صورت پرداخت از طریق درگاه آنلاین پرداخت می باشد.و در صورت نیاز انتقال به صورت کارت به کارت می باشد. $


8-زمان تحویل اکانت ها متفاوت هست اکانت های خود سایت تحویل آنی هستن بقیه اکانت ها زمان تحویل 1 ساعت تا 72 ساعت هست که در اکثر موارد زیر 1 ساعت اکانت تحویل داده می شود


قوانین سایت:(فروشندگان)

-حتما در صورت ارسال اکانت خود به سایت شماره معتبر و در دسترس و دارای تلگرام وارد کنید.

-اکانت بازی فورتنایت حتما مشخصات کامل اکانت وارد کنید در نظر داشته باشید اکانت های فورتنایت حتما پلتفرم بازی به صورت درست وارد شود اکانت های که قبلا به ps4 لینک داده شده باشند دیگر قابلیت لینک به ps4 ندارند حتما در صورت فروش درج شود که psn را تحویل میدهید یا خیر .پلتفرم های اکانت کامل بررسی کنید و پلتفرم های که اکانت قابلیت بازی را دارند را درج کنید.

-بعد از پر کردن فرم مخصوص هر اکانت بازی و ارسال و آگهی در سایت.در صورت پیدا شدن خریدار برای اکانت شما به تلگرام و شماره شما پیام داده می شود.

-اکانت فروخته شما بعد از تحویل اکانت به خریدار. 10 درصد از مبلغ به سایت تعلق میگیرد و مبلغ شما بعد تحویل اکانت به حساب شما واریز می شود

-حتما در نظر داشته باشید به دلیل اینکه هیچ راه و شرایطی برای کلاه بردای نباشد و مشکلی ایجاد نشود سایت تنها به این صورت معامله اکانت انجام می دهد که اول خریدار به صورت کامل مبلغ اکانت به سایت واریز میکند و امانت در اختیار سایت قرار میگرد و فروشنده اکانت به صورت کامل به خریدار تحویل می دهد که خریدار مراحل تعویض رمز و تمام موارد انجام شود. مهلت و زمان سایت به خریدار 4 ساعت میباشید برای اینکه خریدار اکانت کامل چک و ارزیابی کند. در صورت توافق خریدار و فروشنده باهم تا 4 روز مهلت و زمان در نظر گرفته می شود.


12-توضیح در مورد اینماد(اعتماد):

“سایت شما اینماد نداره “گفته بعضی کاربران ! – ما مراحل اولیه اینماد رفتیم که مراحل دریافت نماد اعتماد خیلی وقت گیر و زمان بر که انشالله آخرای زمستان یا سال اینده اینماد روی سایت قرار میگیره ولی فعلا در مراحل بررسی- کلا سایت بدون اینماد کاملا معتبر اینو خیلی راحت از کاربرانی که از ما خرید داشتین یا فروش تو کانال تلگرام ما و یا هرکس ..بپرسین و تمام مدارک(هویت) کامل ما در زرین پال و دامنه و هاست و لگو رسانه دیجیتال داده شده است. امیداوارم خرید خوبی داشته باشید. با تشکر مدیر سایت


13- آی ار دوتا 2 برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

برگشت به بالا